Nesvietiaca lampa na Pluhovej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Vyriešený
meno
Dalibor 12. mája 2017

Dňa 27.4.2017 som nahlásil operátorke (tel. bol uvedený na stožiari lampy)nefunkčnú lampu pouličného osvetlenia na Pluhovej ulici. Číslo lampy 139/004
I keď v jeden deň svietila celá ulica, lampu neopravili.

15. máj 2017

Dalibor

15.5.2017 - Lampu už opravili -svieti

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania