Prekážajúci odpadkový kôš - úzky priechod

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Uzavretý
meno
Novomestan 13. mája 2017

Tento odpadkový kôš spolu s parkujúcimi vozidlami na časti chodníku spôsobuje jeho nepriechodnosť pre kočíky. Keby sa tá nádoba otočila smerom pozdĺž chodníka problém by bol obmedzený, takto kolmo na cestu je to iba .

19. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vyriešenie.

Jana Plevová
22. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia pracovníkov EKO podniku VPS koše boli otočené smerom k plotu. Už nebránia prechodu kočíkov ani chodcov.

Jana Plevová
24. máj 2017

Novomestan

Možno jednorazovo to pomohlo, ale kos je zas v chodníku - pridávam fotky zo včera a dnešného rána.
24. máj 2017

Michal

kriste pane ved tam tie pitome auta nemaju co parkovat, zakon hovori jasne ze min 1,5m musia na chodniku nechat miesto... urobite napravu v celej bratislave je situacia s autami katastrofalna. na chodcov nikto nehladi, sofery su bezohladni drzi a arogantni a vy tu riesite otocenie smetneho kybla opacnym smerom, to snad nie je mozne ani...
24. máj 2017

Novomestan

Iste Michal, najlepšie by bolo tam umiestniť stĺpiky, ktoré by znemožňovali parkovanie autám. Ale majme trocha pochopenie, v okolí sú desiatky bytov a žalostne malo parkovacích miest.
24. máj 2017

Michal

ake stpliky? co robi mestska policia? preco nechodi a neriesi to? preco si myslite ze kazdi kto ma auto musi parkovat v bezprostrednej blizkosti svojho domu/bytu?

ake pochopenie mam mat s ludmi co nedodrzuju zakladne pravidla... 5m od krizovatky 1,5m z chodniku tam nieje co riesit.

ake pochopenie maju tito ludia s chodcami, s matkami s kocikmi, s invalidnymi dochodcami na vozikoch alebo s rodicmi ktori svoje deti uz ani za ruku nemozu drzat lebo sa na chodnik proste nezmestia...

to je mestska sprava fakt taka bezradna alebo neschopna urobit si poriadok vo svojej casti? ludia sa naucia parkovat inde alebo sa zariadia inak...
13. december 2017

Novomestan

Už dlhšie si všímam, že ten kôš je otočený smerom k plotu. Možno chlapi z technických služieb, možno občania, ale kedže iné riešenie nebolo prijaté, tak by som to zavrel. Vďaka za snahu všetkým.
13. december 2017

Michal

nuz co k tomu dodat :)
16. január 2019

Michal

aha takze prekazku robi smetny kos a nie tie auta stojace na chodniku... uzasne vyrieseny podnet :)
16. január 2019

Michal

aha takze prekazku robi smetny kos a nie tie auta stojace na chodniku... uzasne vyrieseny podnet :)k

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania