Postihnutie stromov vo Vrakunskom lese

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený

Zaslal: Zuzana Laluhová, 14. mája 2017

Na vstupe do Vrak. lesa z Brezovej ul su stromy postihnute pavucinami a husenicami, ktore uplne obzrali vsetky listy. Siri sa to. Prosim, ci netreba nejaky postrek?
Zuzana Laluhova

15. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Preveríme ho a budeme Vás informovať. Pekný deň

Mgr. Henrieta Dvorská
19. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dnes prebehlo odborné stretnutie v lesoparku, kde odborník zhodnil, že chemický postrek by výrazne poškodil životné prostredie a flóru v lesoparku. Taktiež, skonštatoval, že spomínané husenice sa nebudú šíriť ďalej. Prechádzajú do fázy zakuklenia, kedy už nepríjmajú potravu. Pekný deň

Mgr. Henrieta Dvorská

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.