Zákaz vstupu na Syslovské polia

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Neriešený

Zaslal: Peter Oravec, 14. mája 2017

Vstup na Sysľovské polia bol zo všetkých strán zakázaný. Nerozumiem tomuto rozhodnutiu, pretože na rovnakých poliach vedľa v Rakúsku žiaden takýto zákaz neplatí a vtáky tam veselo žijú. Okrem toho, načo sú potom na Sysľovských poliach osadené informačné tabule, keď tam nesmie nikto vstúpiť? Pre koho tabule slúžia? Je to prehnané rozhodnutie a pokiaľ sa tam človek správa normálne a používa iba existujúce cesty, nie je dôvod to zakazovať. Za to, že niektorí nezodpovední ľudia poškodzujú hniezda alebo sa správajú inak hlúpo, nemôže predsa dôjsť k plošnému zákazu vstupu. Vedľa v Rakúsku na tých istých poliach majú tabule umožňujúce vstup (aj cyklistom), dokonca aj drevené vyhliadky na pozorovanie dropa. Prosím o riešenie.

26. september 2017

Peter Oravec

Bez zmeny... len totálne zababrané cesty od poľnohosp. strojov a niektoré tabule už niekto ukradol.
20. máj 2018

Peter Oravec

Bez zmeny... len niektoré tabule už niekto ukradol.
Prosím o preposlanie aktualizácie samospráve.
21. august 2018

Goran

Minule som prechadzal autom medzi Pamou a Deutsch Jahrndorfom v Rakusku asi cca 10 metrov od slovenskych hranicnych kamenov a v poli cca 10 metrov od cesty v pohode postavali dropy auto nebol ziaden problem. Aky paradox ze u nas sa tieto dropy vraj boja pesich aj bicyklov!!! Dalsia vec ktora ma zaraza je ta ze sa mi nejaki ochranari snazia zabranit p
21. august 2018

Goran

... ze sa mi nejaki ochranari snazia zabranit v pristupe na moje pozemky ktore mam na liste vlastnictva a prenajimam ich polnohospodarom! Opakujem polnohospodarom a nie ochranarom! Kde boli ked tade stavali dialnicu ktoru sme tam nechceli?! 40 rokov nam komunisti branili v pristupe na tie miesta a teraz to idu robit ochranari? V Jarovciach by mal byt asi pohyb od dialnice po dialnicu!

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.