"bezbarierový chodník"

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Zaslal: Lenka, 16. mája 2017

Nádherný príklad nezvládnutej rekonštrukcie chodníka, jeden zo 4 vstupov na cestu je horší ako bol pred rekonštrukciou a navyše na všetkých okrajoch nechali robotníci jamy. Bezbariérovosť v tomto prípade je "ukážková". A mimochodom chodník je v tejto časti dosť široký na to aby sa mohli vytvoriť 3 nové parkovacie miesta. Ale nie, radšej nechajme autá stáť na "novom" chodníku.

22. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Časti chodníkov sme opravovali v rámci plánovanej opravy parkoviska na Fedinovej ulici, ktorá bude prebiehať tento rok. Momentálne stav obrubníka pri garážach a zároveň aj prevýšenie betónovej plochy, ktoré sú vyššie ako komunikácia, je dočasný. Po odfrézovaní vjazdu na parkovisko a parkoviska sa výšky zjednotia. Preto Vás poprosíme o strpenie dočasného stavu. Jamy, ktoré vznikli pri oprave, sme dali zasypať dodávateľskou firmou.

mestská časť BA-Petržalka
11. september 2017

Odpoveď samosprávy

Oprava parkoviska na Fedinovej ulici bola zrealizovaná.

mestská časť BA-Petržalka

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.