Nelegálna reklama Cirkus

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý

Je možné aby mesto raz a navždy skoncilo s týmito nelegalnymi reklamami? To je taky problém to odstrániť a pozahadzovat do kosa tento papierovy spam, ktrory spati okolie. Je to na zastavkach vsade proste. Dakujem

22. máj 2017

Martin Patoprsty

Dobry den, uz som sa obratil ziadostou v zmysle zakona o slobodnom pristupe k informacia na magistrar aj mestsku cast ci boli tieto reklamy povolene. Ak nie, tak zmiznu ;) M. Patoprsty, ruzinovsky poslanec
22. máj 2017

Martin Patoprsty

Ruzinovska, Tomasikova, Bajkalska uz zmizli...
22. máj 2017

Peter

ano zrjeme si to uz pozbierali ale to treba zakrocit hned a pozbierat to ako to uvidite, aby to malo vyznam. takto akcia konci a stihnu to pozbierat. Ak by ste im to pozahadzovali nebuduce to uz nedaju. Treba to riesit hned aj bez vyzvania a skoncit s tym. Je to urcite nelegalne, kto by im to povolil...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania