Nefungujúce osvetlenie - parčík Dudova

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

V riešení
meno
Marian 18. mája 2017

V parčíku s detským ihriskom, ktorý vznikol spolu s priľahlým bytovým domom medzi domom, internátom a školou, nefunguje (ani nikdy nefungovalo) osvetlenie. Pritom je tam osadených niekoľko nových lámp.
V noci je tam úplná tma, chodník medzi Dudovou a Hrobákovou nie je vôbec osvetlený.

22. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Uvedené osvetlenie nie je odovzdané do správy a majetku hlavného mesta a tým ani nepatrí do prevádzky spoločnosti Siemens.

Siemens s.r.o.
22. máj 2017

Marian

Mohol by som vedieť, prečo nebolo odovzdané do správy mesta? Komu sa vlastne treba potom sťažovať?
25. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Vlastníkom tohto osvetlenia je stavebník novej stavby a ihriska bezprostredne susediaceho. Podľa vyjadrenia stavebníka, toto osvetlenie chcú odovzdať hlavnému mestu SR BA, nakoľko stále prebiehajú rokovania s mestom, osvetlenie nie je ešte odovzdané.

mestská časť BA-Petržalka
25. máj 2017

Marian

Ďakujem,
mohol by som poprosiť preposlať otázku hlavnému mestu SR BA, ako prebiehajú rokovania so stavebníkom a hlavne kedy asi bude svetlo sprevádzkované?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.