Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Džungľa priamo pred MÚ ...

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Záhorská Bystrica

Vyriešený

Zaslal: Anonymný užívateľ, 18. mája 2017

Na parkovisku pred MÚ prerastené konáre bránia riadnemu parkovaniu. Dokonca sa nedá otvoriť ani kufor vozidla.
A konáre nad chodníkom v okolí zastávky autobusu nútia chodcov, aby po chodníku kráčali prikrčení ako pri nálete.
Chceme MÚ požiadať, aby vykonali orez konárov.
Ďakujeme.

26. máj 2017

Anonymný užívateľ

Pred chvíľou som prechádzal autom okolo a "Džungľa stále trvá".
03. jún 2017

Anonymný užívateľ

Do dnešného dňa žiadna náprava. Chodník a parkovisko sú stále zarastené!
07. jún 2017

Anonymný užívateľ

Aj dnes stav rovnaký. Konáre borovíc obťažujú chodcov a vodičov pri parkovaní!
12. jún 2017

Anonymný užívateľ

Včera som prechádzal okolo a videl som, že konáre boli orezané. Podnet vyriešený.
24. jún 2017

Anonymný užívateľ

Foto z dnešného dňa. Podnet vyriešený. :-)

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.