Rozbité zrkadlo pri výjazde z ulice Na pasekách

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený

Zaslal: Martin, 19. mája 2017

Dobrý deň, chcel by som upozorniť na rozbité dopravné zrkadlo pri výjazde na hlavnú cestu z ulice Na pasekách.
Ďakujem.

24. máj 2017

Viera

Rozbite dopravne zrkadlo

na neprehladnej krizovatke ulice na pasekach a vychodna je rozbite zrkadlo, ktore jedine umoznuje vidiet, ci zprava nejde auto. Bez tohto zrkadla je dost adrenalin vychadzat z ulice na pasekach. rovnako pre auta iduce po vychodnej je adrenalin , ak im nestastnik z ulice na pasekach vybehne. ani jeden bez zrkadla nema sancu vcas vidiet toho druheho, takze nestastie je otazkou casu. verim v skoru napravu.
06. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

dopravné zrkadlo bolo opravené.

S pozdravom,

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.