Skládka medzi Fresh marketom a kolajnicami

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený

Zaslal: Stefan , 19. mája 2017

Za fresh marketom sa skládka neustále rozrastá. Mieni sa s tým niečo robiť? Už sú tam aj chladničky. Malá kopa pýta viac, a ked je tam teraz 30 m3 tak o chvílu tam bude aj 50.... atď. O estetike ani nehovoriac. Vznikla pravdopodobne od čias stavby fresh marketu a postupne sa takto rozrastla. Su tam aj obrie kopy zeminy, na ktorých je 1,5 m burina..

22. máj 2017

Magda

Fresh market patrí pod 3.obvod - Nové mesto , info pre admina.
03. jún 2017

Anton Niko

Neporiadok a čierna skládka vedľa

Takýto bordel je hneď vedľa Fresh marketu. Už je to tam dlho a kopa iba narastá. Pekná hanba!
12. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia oddelenia životného prostredia a územného plánovania bola na mieste vykonaná kontrola a následne opakovane bola zaslaná písomná výzva na odstránenie odpadu.

Jana Plevová
23. august 2017

Wizzard

Komu bola zaslaná písomná výzva? Aká bola odpoveď adresáta?
24. august 2017

Stefan

Prosím admina o ďalšie kolo preposlania, a vyjadrenie samospravy. dakujem Nie je možné aby taký jednoducý proces cez udelenie pokuty trval tak dlho. človek sa ide do freshu najest a po obede stretne tento bordel aj potkanmi.
28. august 2017

Matej Šebej

@Stefan - kontaktoval som zodpovedneho pracovnika na MiU BaNM s prosbou o vyjadrenie sa (na margo Vaseho komentara).

Administrátor OPS pre MČ BaNM
02. január 2018

Stefan

Skládka je na svojkom mieste vyse roka. Mohol by zodpovedny pracovník napísať, aspon kolko pokut sa už vybralo ? Neuveritelne, že odstranenie skladky trva takto dlho. Tu zlyhava asi vsetko.
02. január 2018

Stefan

Prosim admina o znovu preposlanie aj ked je to už trápne.
16. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie životného prostredia a územného plánovania opakovane písomne požiadalo Okresný úrad BA / odbor starostlivosti o ŽP, aby znovu vyzvali majiteľa súkromného pozemku k okamžitej náprave a oznámili MČ BANM aktuálny stav šetrenia. Informáciu sme vyžiadali aj na základe Vašich dotazov a podnetov. Stav aj naďalej monitorujeme a dokumentujeme.

Jana Plevová
21. január 2018

zuzana

Skladka je stale na mieste. Verim, ze sa problemom zacne uz niekto seriozne zaoberat. Ved toto je na smiech a do placu zaroven.
21. január 2018

Stefan

Myslel som že už padli poriadne pokuty...... ?Vsak je to nevyslovene nechutne. Bordel je aj na kopci smerom ku kolajniciam. Vietor tam spravil svoje. A ten kopec pri ceste plny betonu a zemi nikomu tiež nevadí. Dufam že sa to behom roku 2018 zmení.
23. marec 2018

Stefan

TAk vedla Freshu idu stavat novu budovau, ale že by skladku niekto odstranil to nikoho nenapadne. Mestak cast neviem co robi....
08. november 2018

Stefan

Podnet vyrieseny, skladka upratana.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.