Nepovolené sedenie kaviarne

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
smolo 20. mája 2017

Kaviaren ma na travnatej ploche pred panelovym domom umiestnene stolicky a stoly, kde sedia zakaznici aj do 22hej hodiny, fajcenim a hlukom obtazuju obyvatelov panelaka.

30. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Podnet prešetríme a majiteľa vyzveme na odstránenie nelegálneho sedenia, ktoré má na ploche verejnej zelene.

mestská časť BA-Petržalka
02. august 2017

AdPo

Aktualizácia? Ako to vyzerá s riešením podnetu? už sú to dva mesiace. To je dosť aj na mestskú políciu...
03. august 2017

Odpoveď samosprávy

Podnet je vyriešený, majiteľ nepovolené sedenie odstránil.

mestská časť BA-Petržalka
05. august 2017

AdPo

ďakujeme...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania