Poskodeny strom

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

V riešení

Zaslal: Alexander, 22. mája 2017

Jeden z minulorocne nasadenych stromov vedla ZUS na Kalistnej je poskodeny, zlomeny asi detmi...vandalmi...Dalo by sa zariadit jeho znovudosadenie?

24. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujem za upozornenie a zhodnotíme stav v akom sa Vami označený stromček nachádza.
Náhrada za stromček bude vysadená až na jeseň, je veľký predpoklad, že by sa už v tomto období neujal a dosadba by nebola úspešná.

S pozdravom

Ing. Karol Oreský
Vedúci oddelenia výstavby, dopravy a životného prostredia
Miestny úrad Devínska Nová Ves
Novoveská 17/A, 843 10 Bratislava

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.