Vrak na ul. K Železnej studienke

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Janči Bakoš 22. mája 2017

Na ulici K železnej studienke zavadzia a hyzdí okolie autovrak bez platnej TK a EK. Prosím o jeho upratanie.

P.S. Odkaz pre starostu: Chýba Vám kategória "Autá s EČV bez platnej TK a EK." ;)

22. máj 2017

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

vďaka za upozornenie, o tejto chybe vieme, vzhľadom na previazanie s mobilnou aplikáciou bude odstránená až pri najbližšom update aplikácie.

S pozdravom

Martin Kollárik
martin.kollarik@odkazprestarostu.sk
01. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

odstavené vozidlo bolo odstránené.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania