Odpadky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Neriešený

Priestor medzi 3vezami a zastavkou Bajkalska roky nikto neupratuje. Nedavno som pred 3 vezami vyzbieral na zastavkovom priestore velke vrece odpadkov. Boli tam roky.

12. jún 2017

Vladimir Kostal

Nejde mi o jednorazove upratanie raz za rok. Zaujima ma ako je vobec riesene pravidelne upratovanie verejnych priestorov v casti Nove Mesto, komu to patri kto to kontroluje.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania