Vrak

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 02. marca 2010

Na Parickovej denne bojujeme (ako obyvatelia) s nedostatkom volnych parkovacich miest. Podobne vraky nam tento boj znacne ztazuju. Ide o voz, ktory je odparkovany uz viac ako rok. Predpokladam, ze mu najdete lepsie podmienky na parkovanie ako u nas na Parickovej. Dakujem za kladne vybavenie. S pozdravom Skivra Fedor

04. marec 2010

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, týmto reagujeme na podnet pána Fedora Skivra ohladom vraku odstaveného na Páričkovej - červená ŠKODA BA 410 LV, dňa 2.3.2010: Ešte 23.11.2007 bola MsP Bratislava na vozidle vyvesená výzva na odstránenie. Následne dňa 14.12.2007 sme výzvu zaslali doporučeným listom na adresu pána M.F., Estónska ulica, Bratislava- podľa zistenia z ODI - držiteľa tohto vozidla.

Nakoľko však adresát si výzvu neprevzal a obec, pokiaľ je odstavené vozidlo riadne označené evidenčným číslom a nie je vyradené z evidencie, nemá právomoc ho ako „staré vozidlo“ v zmysle príslušných zákonných predpisov odstrániť, tak sme postúpili danú vec na riešenie dňa 19.2.2008 Obvodnému úradu pre cestnú dopravu a pozemné komunikácie, odbor dopravy v Bratislave. Tento následne zistil, že uvedené vozidlo pán M.F. odpredal v roku 1979, ešte pod e.č. BA 82-78, spoločnosti EUROMOBILEX s.r.o., a ten ho následne ešte v roku 2000 odpredáva ďalšiemu držiteľovi.

Z dôvodu vytopenia spoločnosti EUROMOBILEX s.r.o., čo oznámili aj daňovému úradu, nemôžu doložiť komu bolo vozidlo odpredané. Za základe uvedených skutočnosti Obvodný úrad pre cestnú dopravu a pozemné komunikácie, odbor dopravy v Bratislave konanie dňa 21.9.2008 zastavil a spisový materiál odstúpil na ďalšie vybavenie kompetentnému KDI PZ Slovenskej republiky v Bratislave.

S pozdravom

RNDr. Dajna Krošláková
Oddelenie životného prostredia, Magistrát hl.m.SR Bratislavy
15. december 2016

Ružinov - Prievoz

vyriešené auto tam nieje

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania