Diera v chodníku - chýbajúca dlažba

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Novomestan 28. mája 2017

Diera v chodníku - chýbajúca dlažba.

19. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia oddelenia investícií a verejného obstarávania bude oprava realizovaná v dohľadnej dobe.

Jana Plevová
12. december 2017

Novomestan

Nuž je už december a diera tam stále je a rozrastá sa....nabudúce odfotím.
13. december 2017

Novomestan

Slubena fotografia.
24. júl 2018

Novomestan

Z malej diery sa stáva veľká.
07. marec 2019

Martin Uváček

Bez zmeny. Diera sa len zväčšuje.
27. apríl 2019

Martin Uváček

Diera v dlažbe bola konečne opravená. Podnet vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania