Kamienková zastávka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený

Zastávka Hybešova smerom do mesta je ako stvorená pre nové zametacie vozidlá DPB. Vodiace značenie pre nevidiacich sa stratilo po vrstvou špiny a posypových kamienkov. Okraje zastávky a samotná zastávka tiež. Potrebné poriadne pozametať

26. máj 2017

LS

to je predpriprava na zimny posyp
31. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

zastávka je pozametaná.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.