Dopravná situácia v dopravnom uzle na Prístavnom moste

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Vlado 27. mája 2017

Dobrý deň!
Denne počúvam vstupy Slovenského rozhlasu v relácii Zelená vlna, koľko nehôd zaznamenáva na kruhovej križovatke na Prístavnom moste. Každá takáto nehoda vytvára fakticky v celom meste hroznú dopravnú situáciu.
Podľa mňa už samotný projekt Prístavného mosta bol riešený veľmi zle a najmä nerátal s takým zahustením dopravy, ako to evidujeme po roku 1989. Takmer každý deň je tam dopravná nehoda!!! Myslím, že dopravní experti by si mali k tomuto problému sadnúť a nejako upraviť podmienky na tomto uzle, a to najmä:
1, zmeniť a doplniť dopravné značenie (príkazové značky i smerové tabule),
2. zvýrazniť (príp. tiež zmeniť) vodorovné značenie,
3. stavebne upraviť výhľady pri vjazdoch na križovatku!!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania