Metrová burina z obrubníkov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený
meno
Martin Uváček 26. mája 2017

Ulica Barónka v Rači vyzerá už niekoľko rokov v jej spodnej časti takto - metrová burina, ktorú nikto celý rok nevytrhá ani nepostrieka. Ide o komunikáciu s MHD, vstupnú bránu do Rače a frekventovanú ulicu. Naozaj by sa to nedalo vytrhať a upraviť?

07. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

burina bola minulý týždeň ostrihaná.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
07. jún 2017

Anonymný užívateľ

Burina bola ostrihaná ? Čo je to za nezmysel ? Burina sa odjakživa vytrháva aj s koreňom. Ostrihaním, kosením a pod. sa iba spevňuje jej koreň, burina vyrastie o pár dní opäť. Ale tak to je v celom meste. Aj preto BA vyzerá tak otrasne.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania