Sobotná akcia OLO zanechala dojem

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený

V sobotu malo OLO na Primacialnom namesti propagacnu akciu a zabudlo po sebe upratat. zla vizitka pre OLO.

30. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
 
posielame Vám stanovisko k podnetu.
 
V sobotu 27.5. spoločnosť OLO pripravila akciu Deň detí na Primaciálnom námestí. Počas celej akcie bolo veterno, takže sa stávalo, že odfúklo zo stolov najmä letáčiky, ktoré sa tam nachádzali alebo papiere, na ktoré si deti kreslili. Všetok takýto odpad sa však nachádzal pod stanom, ktorý sme mali na námestí rozložený a priebežne ho naši zamestnanci odstraňovali.
 
Priestor sme však po akcii dočistili. Počas celej akcie boli na námestí rozmiestnené kontajnery na zmesový aj triedený odpad, do ktorých sa odpad odhadzoval. Naši zamestnanci vyzbierali odpad, ktorý sa nachádzal na zemi, mohlo sa však stať, že časť vietor rozfúkal po námestí. O dočistenie priestoru a  vyzbieranie drobného odpadu, ktorý vznikne či už po akcii alebo počas dňa sa stará upratovacia služba, ktorá ho vyzbiera. Fotka, ktorú máme k dispozícií mohla vzniknúť tesne po odchode pracovníkov OLO, kedy tam ešte upratovacia služba nebola. Navyše, ten drobný odpad sa nachádza len na jednom mieste, kde neboli umiestnené stany, ani žiadne z atrakcií.
 
Ospravedlňujeme sa za akékoľvek problémy, ale určite by sme neporiadok zámerne po našej akcii nenechávali. Nebola to prvá akcia, ktorú spoločnosť OLO organizovala. Niekoľkokrát sme mali akciu tak na Primaciálnom námestí ako aj v iných častiach Bratislavy a nikdy sme nezaznamenali žiadnu sťažnosť v súvislosti so zanechaním neporiadku alebo neuprataného priestoru.
 
S pozdravom                                                              
 
Mgr. Ján Bachratý
odborný referent oddelenia služieb zákazníkom        
Odvoz a likvidácia odpadu a.s. Bratislava     

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania