Chýbajúce dopravné značky pri Draždiaku

Zodpovednosť za riešenie: STaRZ

Vyriešený
meno
Marian 29. mája 2017

Dobrý deň, na označenom mieste na obrázku chýba zrejme zákaz vjazdu a označenie cyklistického chodníka. Keďže to tam nie je, autá chodia daľej až k bufetu pri jazere a parkujú v tieni plotu detského ihriska

14. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Táto komunikácia nie je v správe MČ BA-Petržalka, je potrebné sa obrátiť na hlavné mesto, prípadne na STaRZ.

MČ Petržalka
14. jún 2017

Marian

Poslete tento podnet na hlavne mesto popr. StaRZ ako pisu z MC Petrzalka?
Dakujem za reakciu.
Marian
14. jún 2017

Michal Haman

Zdravím, áno, podnet som preposlal na Magistrát hl. mesta.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
20. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Na vyznačenom mieste dopravná značka , ktorá by upozorňovala zákaz vjazdu nebola súčasťou schváleného dopravného značenia. Dopravné značenie , napriek tomu , že predmetná "komunikácia" je v správe SVP.š.p. bolo schválené tak ako je aj v súčasnosti osadené.
Na zákaz všetkých / okrem uvedených na dodatkovej tabuly/ motorových vozidiel upozorňujú dopravné značky B3 a E12.

Katarina Szabová STARZ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania