Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Priechod pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

V riešení

Zaslal: Branislav Nopp, 29. mája 2017

Je dobré, že mestská časť osadila stĺpiky, aby sa zamedzilo chaotickému parkovaniu pred školou. Chýba tu ale priechod pre chodcov, čo zneužívajú podaktorí s autami a blokujú tým pádom chodcov. Prosím o doplnenie, tak ako vedľa ten cyklistický priechod. Ďakujem

31. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať.
Vzhľadom na to, že riešenie tohto podnetu vyžaduje komunikáciu s orgánmi štátnej správy, prosíme o pochopenie a trpezlivosť.



Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory


25. október 2017

Branislav Nopp

Nebolo by lepšie tie stĺpiky posunúť na úroveň obrubníka?
27. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Branislav Nopp
ďakujeme za podnet. Mestská časť Bratislava – Vajnory návrh dopravného zariadenia „stĺpiky“ v spolupráci s riaditeľom školy a dopravným inžinierom dala posúdiť do dopravnej komisii Hlavného mesta. Po odsúhlasení dopravnou komisiou prišlo k realizácii. Odpoveď na vašu otázku je nie, nebudeme to posúvať inam.


Ing. arch. Ingrid Krumpolcová
Oddelenie stavebné, ÚP, ŽP a dopravy
Mestská časť Bratislava – Vajnory
27. október 2017

Branislav Nopp

Preco bol podnet oznaceny za vyrieseny? Dakujem za odpoved a co teda s tym vyznacenim vodorovneho znacenia, to bol moj povodny podnet. Podaktori si z toho robia odstavne miesto pre vykladanie deti a tym padom blokuju chodcov.
27. október 2017

Branislav Nopp

Admin prosim tento podnet ponechat otvoreny!

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.