Posun lavičky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Peter 30. mája 2017

Chcel by som vas poprosit o presunutie lavicky o par metrov. Lavička je permanentne zasr.... teda zaspisena od vtakov. Je nestastne umiestnena rovno pod konarmi. Je mozne ju trochu presunut? Dakujem

Peter

01. jún 2017

sona

Takýto istý problém máme aj na Znievskej ulici, lavička umiestnená pod stromami je neustále zašpinená.
23. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. O jeho doriešení Vás budeme informovať.


MÚ BA - Petržalka
18. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. So žiadosťou o presun lavičky sa prosím obráťte na Miestny podnik verejnoprospešných služieb Petržalka, ktorý tieto práce pre mestskú časť Petržalka zabezpečuje.

Pripájame kontakt na vedúceho úseku údržby:
Marek Kovačič
tel: 0918 645 794
e-mail: kovacic@mpvps.sk


Kto? MP VPS

MÚ BA - Petržalka
18. jún 2019

Jana P

Dobry den znamena to, ze vsetky poziadavky ohladom laviciek nemame davat sem na odkaz pre starostu ani posielat miestnemu uradu Petrzalka, ale mame ich posielat priamo VPS-ke? A naco je potom tento portal? Nemali by poziadavky na VPS Petrzalka ist primarne z miestneho uradu? Ako ma VPS vediet ci tu lavicku moze alebo nemoze presunut?

A este by som sa chcela opytat: prosim okrem laviciek, s akymi dalsimi typmi poiadaviek sa mozme obracat priamo na VPS? Vdaka vopred za odpoved
19. jún 2019

Jana P

prave som objavila vyjadrenie riaditela VPS petralka. V zazname z miestneho zastupitelstva z dna 10.6.2019, bod 1a, hovori: "Dohodli sme sa na spolupraci s oddelenim zivotneho prostredia, s oddelenim majetku, ze tieto podnety budu nam zadavane prostrednictvom miestneho uradu..."

Pozrite zaznam od 32:30 http://archiv1.infonettv.sk/2019-06-10/1a.mp4

Takze mozno ide o nejake nedorozumenie, ak riaditel VPS tvrdi ze podnety mu bude zadavat miestny urad a miestny urad tu pise, ze mame kontaktovat VPSku s podnetom napriamo. Vdaka vopred za vyjadrenie m.u.
19. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
VPS bolo konatktované.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania