Matrace oproti Honde

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Jan Bakos 03. júna 2017

V parku medzi Tomášikovou a Haburskou (oproti predajni Honda) sú pohodené dve matrace. Prosím zodpovedných o ich odstránenie.

07. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
mestská časť zabezpečila odstránenie odpadu pri strome oproti Honde na Tomášikovej.

Mgr. Tatiana Baáriová
Kancelária starostu
07. jún 2017

Jan Bakos

Ďakujeme!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania