Parkovanie na Železničnej stanici DNV

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 03. marca 2010

Na parkovisku pred zeleznicnou stanicou pocas dna nie je kde zaparkovat. Mnozstvo parkovacich miest ale zostava neobsadenych za znackou zakaz vjazdu pri budove zeleznice. Parkovisko pre cestujucich je preplnene, auta parkuju na trave, na okoli, mimo vyhradenych miest. Parkovisko pre ZSR ziva praznotou. Riesenie tohto problemu by ocenilo mnozstvo ludi, ktory dochadzaju za pracou vlakom. Dakujem.

03. marec 2010

Odpoveď samosprávy

Dobry den,

V sucasnosti prebieha priprava zverenia pozemkov ZSR mestskej casti.
Po zvereni pozemkov MC zabezpeci sadove upravy a je v plane aj parkovisko.

Florekova
06. október 2012

Peter Hriczko

V teto mestskej casti je uplna parkovacia anarchia. V sektore ulic J. Ponicana - I. Bukovcana - M. Marecka sa veselo parkuje na vrcholoch krizovatiek, v zakrutach, chodnikoch, ... O vyhlade na krizovatkach, bezpecnosti a plynulosti premavky nemoze byt ani reci! Pani z MU sa asi boja o svoje stolicky pri dalsich komunalnych volbach?! Kedy tu bude konecne poriadok?
13. november 2012

Milan

Je veľmi smutné, že po vyše 2 a pol roku od nádejnej reakcie p.Florekovej je situácia stále horšia a o žiadnej zmene v zmysle vyššie spomenutého nemôže byť ani reči. Ako sa hovorí, nikto vám nemôže dať toľko, koľko vám my môžeme sľúbiť. Autá už parkujú smetiakov pri železničnej trati až k hotelu Morava a je otázkou času, kým niekto tú značku zákazu vjazdu k železničnej stanici zlikviduje.
13. november 2018

Michal K.

Parkovanie pri zeleznicnej stanici v Devinskej Novej Vsi

Pri stanici v DNV je velky pozemok, ktory dlhodobo iba zarasta burinou. Pred par rokmi tam boli urobene terenne upravy, no nemali ziaden vyznam. Stanica je vyuzivana stale viac cestujucimi z okolia a blizkeho zahoria do centra a do Viedne. Parkovisko je uz davno nedostacujuce a bolo by velmi uzitocne na volnej proche vytvorit pomocou zatravnovacej dlazby parkovianie pre niekolko desiatok aut. Zostala by tak zachovana zelen a zaroven by sa vyrazne zlepsila situacia. Na tuto temu som uz viac krat upozornoval Miestny urad aj Zeleznice SR no bez vysledku. V zahranici sa snazia o presuvanie cestujucich z aut na hromadnu dopravu a buduju zachytne parkoviska na okrajoch miest. U nas sa o tom stale hovori, tak preco teda nejdeme s dobou a sucasnymi svetovymi trendami?
14. november 2018

Obyvatelka DNV

Nove parkovisko je zda sa uz otvorene: https://bratislava.sme.sk/c/20961025/pri-zeleznicnej-stanici-devinska-nova-ves-je-nove-parkovisko.html

Podla mna podnet vyrieseny (a uvidime ci bude parkovisko postacovat...).

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania