Dlhoročný vrak bez EK a TK (Kuklovská)

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 10. mája 2013

Na Kuklovskej ul. parkuje už niekoľko rokov tento vrak a blokuje parkovacie miesta. TK a EK nemá platnú už niekoľko rokov a preto to mala mestská časť vyriešiť už dávno. Nakoľko tak doteraz neurobila, žiadam o odpratanie tohoto nepojazdného vraku čo najskôr, aby mali ostatné pojazdné autá kde parkovať. Ďakujeme.

10. máj 2013

roman

zaujimave ze mu z 14.6.2007 do 05.08.2009 klesli kilometre z 257203 na 174972 km... TK mu platila do 05.08.2011
11. máj 2013

kixo

asi uz potom len cuval :D
12. máj 2013

Anonym

pri cuvani neklesaju kilometre!!! :(
12. máj 2013

kixo

jeeežis,to bol akože for...
12. máj 2013

Antiko

Anonym si sa zabudol spytat dokedy ma EK a STK a ake je to auto...:D :D :D
12. máj 2013

Anonym

je to napisane v popise :D
12. máj 2013

Anonym

je to Lancia
13. máj 2013

andy

je to rover ked uz
13. máj 2013

Odpoveď samosprávy

Dobry den!
Majitelov oboch uvedenych vozidiel dame vylustrovat na Krajskom riaditelstve PZ. Nasledne ich pisomne vyzveme na odstranenie vozidiel, v termine do 30 dni, od dorucenia vyzvy.
Dakujeme za upozornenie.


Halina Trubinyiova
referat ekologie a zelene
MiU MC Bratislava
Karlova Ves
13. máj 2013

Halina Trubinyiova

Ospravedlnujeme sa, jedna sa o jedno vozidlo, teda vylustrujeme a oslovime jeho majitela/lku.
S pozdravom,
Halina Trubinyiova
13. máj 2013

Anonym

aha mne pripomina Lanciu
20. august 2014

Bobby Vrakkiller

Podnet nie je absolútne v riešení, nakoľko stávajúci vrak tam stále stojí.
20. august 2014

Bobby Vrakkiller

Pani Trubinyiová ja vám do toho nechcem veľmi kecať, ale na tom referáte ekológie a zelene sa nejdete nejak "pretrhnút" od roboty?
Rok sa s rokom stretol a zmena žiadna...
20. august 2014

Nadežda Geislerová, Referát ekológie a zelene, MiÚ MČ Bratislava

Dobrý deň!

Dlhoročný vrak s EČV: BA-046 DS, ktorý má neplatnú STK a EK na Kuklovskej ulici naďalej riešime. Podnikli sme niektoré kroky k jeho odstráneniu, žiaľ doteraz neúspešne. Majiteľa vozidla sme listom vyzvali k odstráneniu vraku a taktiež sme napísali list na Obvodný úrad pre cestnú dopravu a pozemné komunikácie, ktorý majiteľovi vozidla vyrúbi pokutu za nedodržanie termínu STK a EK. Platná legislatíva nám nepovoľuje podniknúť iné kroky. Ďakujeme za Váš podnet.
27. august 2014

dobra rada

ak to auto nebude mat ECV, mestska cast ho prehlasi za vrak a necha ho zlikvidovat. Kym bude mat ECV moc s tym nespravite.
27. august 2014

roman

treba zasunut za stierac listok s napisom " NA PREDAJ"
24. september 2014

Odpoveď samosprávy

Ospravedlnujeme sa, jedna sa o jedno vozidlo, teda vylustrujeme a oslovime jeho majitela/lku.
S pozdravom,

Halina Trubinyiova

13. mája 2013
24. september 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň!

Dlhoročný vrak s EČV: BA-046 DS, ktorý má neplatnú STK a EK na Kuklovskej ulici naďalej riešime. Podnikli sme niektoré kroky k jeho odstráneniu, žiaľ doteraz neúspešne. Majiteľa vozidla sme listom vyzvali k odstráneniu vraku a taktiež sme napísali list na Obvodný úrad pre cestnú dopravu a pozemné komunikácie, ktorý majiteľovi vozidla vyrúbi pokutu za nedodržanie termínu STK a EK. Platná legislatíva nám nepovoľuje podniknúť iné kroky. Ďakujeme za Váš podnet.

Nadežda Geislerová
Referát ekológie a zelene
MiÚ MČ Bratislava - Karlova Ves

20. august 2014
21. november 2014

Anonymný užívateľ

Opustené vozidlo je teraz preparkované na protiľahlý chodník.
24. november 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
majiteľa vozidla znovu vyzveme, aby vozidlo z miesta, kde momentálne parkuje, odstránil.

Ďakujeme za Váš podnet.

Monika Rosová
Referát ekológie a zelene
MiÚ MČ Bratislava - Karlova Ves
20. apríl 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
uvedené vozidlo sa už na predmetnom mieste, ani na žiadnom mieste v blízkom okolí nenachádza.

Monika Rosová
referát ekológie a zelene
MiÚ MČ Bratislava - Karlova Ves

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania