Rozbitý chodník

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený

Vytlky na chodnikoch Kafendova + Kubačova

06. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

túto lokalitu zaradíme do plánu opráv.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
11. február 2019

Martin U

Diery na tomto chodníku boli opravené v roku 2018. Myslím, že je týmto podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania