Odstavené vozidlo Belinského 8

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

vozidlo nema evidecne cislo parkuje na tom istom mieste bez pohnutia viac ako rok. poprosime odtiahnut zabera jedno parkovacie miesto ktore moze niekto iny vyuzit.DAKUJEME

10. máj 2013

Anonym

a nema znacky za sklom?? kolko tam uz stoji
11. máj 2013

qwert

nevies citat?pise ze viac ako rok
13. máj 2013

expert

ecv nema co byt za sklom :P
13. máj 2013

Anonym

ano ale v jednom podnete som cital ze za sklom moze byt ale presne na jednej strane a tak (bolo to tam skopirovane zo zakona)
15. máj 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
o uvedenom vozidle vieme. Vozidlo Škoda Felicia modrej farby, odstavené na parkovisku pri bytovom dome Belinského ul. č. 8 pri kontrole, ktorú sme vykonali vo februári 2013, malo evidenčné číslo BA 422 EG a aj v súčasnosti má platné nálepky o vykonaní povinnej technickej a emisnej kontroly, platné do decembra 2014. Aktuálnou kontrolou sme však tiež zistili, že má pravdepodobne odcudzené ŠPZky a v aute prespávajú bezdomovci, cez dopravný inšpektorát zistíme majiteľa a upozorníme ho na stav vozidla.

Milka Podmajerská
vedúca Kancelárie starostu
Miestny úrad Bratislava-Petržalka
Kutlíkova 17, Bratislava
t.č. 02/63823 065
fax 02/63 823 908
milka.podmajerska@petrzalka.sk
www.petrzalka.sk
15. máj 2013

Anonym

odcudzene SPZ mozno je oddzudzene cele auto a ako to ze v nom prespavaju bezdomovci?? (je odomknute????)
15. máj 2013

Anonym

PROSIM ODPOVEDZTE
15. máj 2013

expert

Anonym nemudruj, zakon nepozna umiestnenie ecv za sklom a je jedno ci vpravo, vlavo, hore, dole...
15. máj 2013

Anonym

to som videl v jednom podnete ze to tam napisal (on to tam napisal a napisal ze to skopiroval zo zakona) neviem ci je to pravda iba hovorim ze som to niekde videl / a je odomknute to auto?? (ked sa pise ze v nom prespavaju bezdomovci)
15. máj 2013

expert

Tak chceme paragraf a zakon v ktorom sa tak pise... Inak tvoje mudrovanie ostane len mlatenim prazdnej slamy...
16. máj 2013

Anonym

ja neviem kde to je !! hovorim ze som to cital v jednom podnete
16. máj 2013

Anonym

to auto je odomknute (ked v nom prespavaju bezdomovci) ??????!?
17. máj 2013

expert

anonym, neselktujes co citas, alebo to nevies vyhodnotit???

bud je odomknute a preto v nom prespavaju bezdomovci. Alebo ti bezdomovci, teda jeden z nich je vlastnikom a ma kluce...
17. máj 2013

expert

mimochodom anononym, k tvojim bajkam o moznosti umiestnit ecv aj do vozidla, dovolim si inu citaciu ja:

Držiteľ vozidla je povinný vydanú tabuľku s evidenčným číslom bezodkladne pripevniť na vozidlo. Tabuľka s evidenčným číslom nesmie byť pripevnená spôsobom, ktorý narušuje jej celistvosť a znemožňuje jej čitateľnosť alebo identifikáciu. Ak boli vozidlu vydané dve tabuľky s evidenčným číslom, držiteľ vozidla je povinný bezodkladne pripevniť na vozidlo obe tabuľky.

Bez pripevnenej tabuľky s prideleným evidenčným číslom alebo s nečitateľnou alebo poškodenou tabuľkou sa vozidlo nesmie používať v cestnej premávke ani nechať stáť na ceste.
17. máj 2013

Anonym

a kto by nechal odomknute auto??
17. máj 2013

expert

nemyslis vazne tuto otazku, vsak anonym???
17. máj 2013

Anonym

robim si srandu :D
22. máj 2013

petra

Ano prespavali tam dvaja ludia minuly rok.tento rok som ich tam este nevidela.ale uz by mohlo ist prec nech nam uvolni miesto na parkovanie.
08. august 2013

peter

vazeni kompetentni
to auto stoji na parkovisku asi tri roky. V case ked mu mali byt pridelene stitky o technickej kontrole do roku 2014 sa ani nepohlo z parkoviska! V aute prespava jeho majitel, ktory pokial sa dobre pamatam v predmetnom aute asi dva roky dozadu bol pristihnuty s tolkymi drogami ze pes ktory tam s nim spaval mal problem s koordinacou chodze ked ho vypustil sa vyvencit. Podla info jedna babka povedala ma bydlisko niekde na halovej ulici. Okrem obsran. a obstan. a vyhadzovania odpadkov v okoli nam tato osoba nic pozitivne neprinasa a uz asi ani neprinesie. Doporucujem toto auto odtiahnut mestskou odtahovou sluzbou pred vchod rodicov majitela auta a to uvidite co urobi rodinna hanba pred ocami s rychlostou riesenia tohoto problemu.
13. október 2013

petra

dakujeme velmi pekne auticko bolo davnejsie odtiahnute tak sne yz spokojny.
12. február 2014

Jana

podnet je vyriešený!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania