Exkrementy na ihrisku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

V riešení

Zaslal: Lubo, 09. júna 2017

Na lavičkách na detských ihriskách v Devínskej sa každý večer zíde partia psíčkarov, psi voľne pobehujú okolo a exkrementy ležia všade naokolo. To všetko pod a pri tabuliach "zákaz voľného pohybu psov". Načo to tam obec osadzuje, keď nevie vymáhať, aby to niekto rešpektoval? A keď má obec svoje často vyzdvihované upratovacie vozidlo, nemohlo by raz za týždeň čerstvé exkrementy a stovky ohorkov pozametať?

12. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

postaráme sa o nápravu, ale nemôžme stáť 24 hodín denne pri každom ihrisku a ľudí upozorňovať.

Z Vášho pohľadu ak podobný nešvár uvidíte je potrebné kontaktovať Mestskú políciu ( bezplatná linka 159 ), ktorá zjedná nápravu.

S pozdravom


Ing. Karol Oreský
Vedúci oddelenia výstavby, dopravy a životného prostredia
Miestny úrad Devínska Nová Ves
Novoveská 17/A, 843 10 Bratislava

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.