Zlé časovanie semafórov

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Juraj 09. júna 2017

Semafór na križovatke Jantárová cesta a Bosáková/Farského je veľmi zle načasovaný. Hoci križovatka vôbec nie je tak vytažená, sú tam dlhé signály a miestami hluché miesta, kde by kľudne autá alebo chodci mohli ísť ale majú červenú. Veľmi by pomohli aj pridané signály pre autá odbočujúce vpravo. Alebo skrátenie niektorých signálov. Napríklad signál z Farského je krátky no z ostatných smerov, býva zbytočne dlhý, kedže až tak veľa áut z tých smerov nechodí.

07. august 2017

Katka Jen

Dobrý deň,

pripájam sa k tomuto podnetu. Prosím o prehodnotenie načasovania semafórov na tejto križovatke.

S pozdravom

Katarína
18. august 2017

Natalia G.

Pripajam sa, rano cakam iba 10 min na semafor aby som sa vobec dostala na elektrickovu zaslavku.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania