Vyschnuty strom

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

V riešení

Zaslal: Alexander, 11. júna 2017

Za parkoviskom na Jána Poničana, za kotolňou je rad stromov, z ktorych jeden vyschol. Prosim zaradit na vymenu pri najblizsom sadeni na jesen.

12. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vďaka za informáciu. Dosadba bude realizovaná na jeseň 2017.

S pozdravom

Ing. Karol Oreský
Vedúci oddelenia výstavby, dopravy a životného prostredia
Miestny úrad Devínska Nová Ves
Novoveská 17/A, 843 10 Bratislava

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.