Koše preplnené na Panenskej/Suché mýto

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení

Preplnene kose

13. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Koš bol vyprázdnený v pondelok 12.6.2017 podľa harmonogramu, foto priložené

Edmund Bombara
Referát dopravy
Oddelenie dopravy, životného prostredia, verejného poriadku a správnych konaní
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Staré Mesto
Vajanského nábrežie 3, 814 21 Bratislava
10. máj 2020

Jerome

Panenská-kôš-preplnený

Roh Panenská a Staromestská, plný kôš a odpadky...z vedľajšej prevádzky ...krčmy
11. máj 2020

Jerome

Admin, toto nie je dobrý systém, predsa treba ako nový podnet
Preboha, preco to davate k roku 2017?!!


Dalsí moment - tento odpad je z prevadzky, plastove pohare,atd. nie su povinní mat vlastnú smetnú nádobu??

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania