Zničená dlažba na Trnavskej ceste

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený
meno
Braňo 12. júna 2017

Na Trnavskej ceste, priamo za zástavkou MHD je už dlhšiu dobu zničená dlažba, jej veľkosť sa pod váhou áut zväčšuje a zjavne to nikomu nevadí...

02. júl 2017

Lučenič

Treba počkať ešte tak rok a uverejniť to opäť. Veď v roku 2019 budú u nás na neďalekom štadióne opäť hokejové MS a dovtedy to snáď stihnú opraviť. Naši správcovia vecí verejných a úradníci bez bázne a hany inak nemajú na podobné hlúposti ani čas ani peniaze.
23. marec 2018

Braňo

Dlažba by mala byť opravená.
26. marec 2018

Braňo

Podnet je vyriešený. Ďakujem
11. marec 2020

Martin

Na Trnavskej ceste je poškodená dlažba.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania