Preplnené koše po víkende v pondelok večer

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Zaslal: jan borik, 12. júna 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

nedelny bordel sa pocas pindelku neda upratat?

13. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.

Odpadkové koše na Starom moste sa vynášajú trikrát denne, zachytená situácia na fotografii je zrejme pred ďalším vynášaním. Tieto odpadkové koše sú v prvom rade určené na drobný odpad.

S pozdravom


Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
07. máj 2018

Miro Kulich

Preplneny kos

Dobry den. Pravdepodobne pre mestke podujatie, ktore bolo cez vykend, nebolo dobre zapezpecene upratovanie po tejto akcii.
09. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
14. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že odpadkové koše na Starom moste sa vynášajú trikrát denne, zachytená situácia na fotografii je zrejme pred ďalším vynášaním. Tieto odpadkové koše sú v prvom rade určené na drobný odpad, v dobe nárazových akcií alebo dlhšieho voľna je frekvencia návštevníkov vyššia sa koše stať, že nepostačujú. Je to len výnimočne. Situáciu, samozrejme, riešime a zvýšime aj frekvenciu kontrol, prípadne zabezpečíme aj mimoriadne vysýpanie.

Ďakujeme za pochopenie a pekný deň

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.