Zničená tabuľa na priechode - zástavka Drobného

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený

Na priechode pre chodcov cez električkový pás (zástavka Drobného) je zničená tabuľa - momentálne pohodená popri ceste.

03. júl 2017

Jakub Rečičár

Tabuľa stále čaká na opravu... Pekný deň
14. júl 2017

Jakub Rečičár

Tabuľa vyrovnaná, upevnená na pôvodné miesto - podnet vyriešený :)
18. október 2017

Jakub Rečičár

dávno vyriešený podnet, prosím o aktualizáciu stavu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania