Zničený chodník

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
meno
Michal Ambrovic 16. júna 2017

Chodník pred domom na Novosvetskej 22 je zničený a je veľmi problematické a nebezpečné sa dostať cez vzniknuté jamy napr. s kočíkom, alebo aj pre starších obyvateľov.

27. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, opravu chodníka sme objednali, musí sa opraviť technologicky inak ako je to u výtlkov.

Radoslav Števčík, starosta Bratislava - Staré Mesto
23. september 2017

Michal Ambrovič

Dobry den, v juni ste pisali, ze je objednana oprava, ale chodnik stale nie je na konci septembra stale opraveny. Preco to tak dlho trva?
11. december 2017

Jozef

update
02. máj 2018

Michal Ambrovič

Situácia je neyriešená a neustále sa zhoršuje!
07. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, chodník sme opravili.

Radoslav Števčík, starosta Starého Mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania