Nastavenie signizácie križovatky Bosákova

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Jozef 18. júna 2017

Chcem upozornit na nastavenie signalizacie semaforov na Krizovatke Bosakova/Jantarova cesta. Je uprednostnenie elektriciek nastavene spravne? Stava sa totiz, ze elektricka pride na zastavku Farskeho, auta stoja a zostavaju stat aj niekolko desiatok sekund aj ked elektricka odide. V piatol 16.6 vecer som bol priamo avedkom ked obe elektricky jedna prichadzajuca zo Stareho mosta a druha zo zastavky Farskeho stali ccca 2 minuty kym na krizovatke presli vsetky auta z kazdej strany. Akoby v tom case preferencia pre elektricky nefungovala spravne.

03. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.

Príslušný útvar Magistrátu hlavného mesta dal podnet preveriť prevádzkovateľovi cestnej dopravnej signalizácie.
Preferencia električiek v tomto prípade nefungovala z toho dôvodu, že vo večerných hodinách bolo vypnuté dynamické riadenie na oboch križovatkách - aj na Bosákovej a tiež na Šafárikovom námestí. Následne však bolo dynamické riadenie spustené a signalizácia v križovatke Jantárová - Bosáková by mala v súčasnosti pracovať v štandardnom režime.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
20. máj 2020

Martin Uváček

Preferencia električiek už funguje správne. Chodím tadiaľ denne a zdržanie je minimálne.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania