Neporiadok na električkovej trati do Petržalky

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
meno
Jozef 18. júna 2017

Na novej elektrickovej trati do Petrzalky je neporiadok. Male bocne odtoky su upchate listim, ktore doteraz nikto nepozbieral. Takyto pripad je na zastavke Sad Janka Krala ci Safarikovo namestie. Na zastavke Sad Janka Krala sa nachadza este strk zo zimnej udrzby.

18. jún 2017

Peter

nepotrebna kolaj plna spakov a ineho bordelu
20. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet!
Ten sme zaslali na oddelenie správy a údržby zastávok DPB, a.s., poukázaný stav odstránia do 24.6.2017.

odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
19. september 2019

Martin U

Toľko špiny na zastávke Sad J Kráľa už nie je. Môžeme podnet uzavrieť?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania