40m chýbajúceho chodníka

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Matúš Valter 13. mája 2013

Na križovatke Betliarskej a Antolskej ulice chýba 50m chodníka. Odnepamäti. Vidno to aj z blízkeho vesmíru. Zaujíma ma prečo a ako rýchlo by sa to dalo napraviť.

20. máj 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
mestská časť Bratislava-Petržalka nespravuje uvedené komunikácie. V tomto prípade ide o komunikácie II. triedy, ktorých správu a údržbu vrátane vybudovania chodníkov pozdĺž komunikácií zabezpečuje Hlavné mesto SR Bratislava. Mestská časť Bratislava-Petržalka spravuje miestne komunikácie III. a IV. triedy, ktoré jej boli zverene do správy hlavným mestom. Komunikácia na Betliarskej a Antolskej ulici nie je v správe mestskej časti.

Milka Podmajerská
vedúca Kancelárie starostu
Miestny úrad Bratislava-Petržalka
Kutlíkova 17, Bratislava
t.č. 02/63823 065
fax 02/63 823 908
milka.podmajerska@petrzalka.sk
www.petrzalka.sk
20. máj 2013

Mýtus

Poprosím admina o preposlanie Magistrátu.
Prikladám aktualizovanú fotku, ako vyzerá časť bez chodníka počas dažďa.
20. máj 2013

Admin Bratislava-západ

... preposlané, vďaka za aktualizáciu.
31. máj 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet týkajúci sa chodníka na Betliarskej. Neviem odpovedať prečo tam chýba, jeho vybudovanie však bude možné po schválení tohto projektu v rozpočte hlavného mesta, ktorý schvaľujú poslanci mestského zastupiteľstva. Odporúčame obrátiť sa aj na nich, aby schválili takúto položku v rozpočte. Vás podnet odstupujeme na príslušné oddelenie aby bol zaradený do plánu investícií.

Mgr. Marek Papajčík
referát vzťahov s verejnosťou
Kancelária primátora hl. mesta SR Bratislavy
13. máj 2014

Mýtus

Práve včera, 12.5.2014 (prakticky na rok presne od zadania podnetu) bol chodník dokončený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania