Chýbajúce vodorovné značenie na prechode pre chodcov, Gelnická

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Zaslal: Lukáš Pitel, 20. júna 2017

Chýbajúce vodorovné značenie na prechode pre chodcov, medzi Gelnická / Rustaveliho / Radničné nám. Rača, na pravej polovici vozovky.

(Ďalšia vec je zanedbaná zeleň, ktorá bráni chodcom aj autám vo výhľade, podnet už podaný osobitne.)

21. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet preposielame na magistrát hlavného mesta ako správcu lokality a žiadame o riešenie.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
22. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujem za Váš podnet.

V súčasnosti hlavné mesto zabezpečuje obnovu vodorovného dopravného značenia v Starom meste, postupne sa obnoví v ďalších mestských častiach. Konkrétne v Rači bude vodorovné dopravné značenie obnovené do konca augusta.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
03. júl 2017

Jan Bakos

Dnes tam takto stála tatrovka zo stavby. Niežeby som si robil ilúzie, že by ju čiary na ceste zadržali, keď nepomohla zvislá značka, ale predsalen...
14. september 2018

Martin U

Priechod pre chodcov bol obnovený. Podnet vyriešený

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.