Chýbajúca dopravná značka

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 14. mája 2013

Na Hradskej ulici pred zastavkou Šípová chýba dopravná značka prechodu pre chodcov. Vodiči preto nemôžu včas reagovať. Pretože kovové značky sú zdrojom peňazí pre časť populácie, bolo by vhodné ich začať vyrábať z plastu

31. máj 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet, odstúpili sme ho na príslušné oddelenie správy komunikácii s požiadavkou na doplnenie značky.

Mgr. Marek Papajčík
referát vzťahov s verejnosťou
Kancelária primátora hl. mesta SR Bratislavy
02. jún 2013

Patrik

Je fajn, ze bol podnet odstupeny, no privital by som aj informaciu o termine, v ktorom by mohol by tento podnet aj vyrieseny. Prave preto som odpoved oznacil ako nedostatocnu.
10. jún 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
výmena dopravnej značku IP6 - Priechod pre chodcov je objednaná u dodávateľa, výmena bude realizovaná v najbližšom čase, v priebehu 24. alebo 25. týždňa, podľa kapacitných možností dodávateľskej firmy.

Trvalé plastové dopravné značenia sa nepoužívajú. Ak hovoríte o zdroji príjmov časti obyvateľstva, ten nie je ani tak zo samotných dopravných značiek, ale z nosných stĺpikov, ktoré podľa nášho názoru, nie je zmysluplné kvôli ich vlastnostiam vyrábať z plastu.

Mgr. Marek Papajčík
referát vzťahov s verejnosťou
Kancelária primátora hl. mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania