Nepokosená tráva na Romanovej ulici

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Tomáš Husár 20. júna 2017

Na Romanovej ulici pred č. 33, 35 a 37 tento rok ešte nebola pokosená tráva pozdĺž hlavnej cesty. Myslím, že pozemky patria hlavnému mestu, ale keby mestská časť aspoň každý druhýkrát, čo kosí okolo domov, pokosila aj tento pás, bol by som veľmi vďačný a určite nie len ja.

21. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet, nápravu zabezpečíme prostredníctvom Miestneho podniku verejnoprospešných služieb v priebehu niekoľkých dní.

mestská časť BA-Petržalka
15. február 2019

Martin U

Pokosené. A nateraz vyriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania