Parkovanie na tráve

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
meno
Matúš Čupka 05. marca 2010

Na Jégého ulici je trávnik sústavne ničený parkujúcimi autami.

09. marec 2010

Peter Zemanovic

Tento podnet mi pride ako totalna hlupost, zniceny travnik je len dosledkom neuvazenej vystavby megalomanskej stavby (Jegeho Alej) v tejto lokalite bez akehokolvek rozsirenia verejneho parkovania... hanba ludom ktory taku vystavbu schvalovali...
06. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
mrzí nás, že sa na tento podnet odpovedá až teraz, snažíme sa však vracať aj k starším neriešeným podnetom.
Medzičasom už vodiči prestali parkovať na spomínanom trávniku, ako vidieť na priloženej fotke.
Dúfame, že odpoveď je dostačujúca, radi by sme totiž podnet označili za uzatvorený.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania