Priechod pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Michal Čabák 22. júna 2017

Zdravim, nepomohol by navstevnikom Sadu J.Krala, ktori z neho vychadzaju na Krasovskeho ulicu, prejst bezpecnejsie cez cestu ak by tam bol priechod pre chodcov? Dakujem

06. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.

Postúpili sme ho na príslušné útvary Magistrátu hl. mesta, ktoré sa mu budú venovať. Budeme Vás informovať.

S pozdravom


Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania