Vrak na parkovisku Tesco Zlaté piesky

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený

vrak tesco parkovisko

28. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,

ďakujeme za podnet. Predmetné vozidlo sa nachádza na pozemku mimo kompetencií mestskej časti a má EČ. Informáciu o vozidle postúpime na okresný úrad.

MU Bratislava - Ružinov
24. júl 2017

Zakaznik

Dodam foto z ineho uhla fakt desive
20. október 2019

Martin U

Škoda Felicia bola odprataná. Vyriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania