Blokovanie chodnika

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený

Zaslal: Lenka, 26. júna 2017

Blokovanie zjazdu z chodnika po celej jeho sirke. Poprosim o napomenutie majitela a doslednejsie sledovanie dodrziavania zakona v casti Ovsiste v Petrzalka. Dakujem.

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.