Pridanie dopravných značiek

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

V riešení

Zaslal: Vajnorák z BA, 27. júna 2017

Dobrý deň pán Starosta,
rad by som Vás poprosil o pridanie dopravných značiek, SPOMALOVAČOV a hlavne OSVETLENIE z dôvodu, že auta ( kamióny), ktoré prechádzajú cez ul. Príjazdná jazdia veľmi rýchlo a obmedzujú chodcom ráno alebo večer cestu do práce alebo z práce.
Ďakujem pekne za urgentne vybavenie požiadavky.
S pozdravom
Vajnorák z BA

27. jún 2017

Anonymný užívateľ

A keď už bude starosta riešiť tento úsek, tak by mal zrealizovať značenie prechodu pre chodcov pri stanici - zástavka autobusu. Tiež by mali dať značku "P2 - Stoj, daj prenosť v jazde" pri výjazde od železničnej stanice.
28. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať.
Vzhľadom na to, že riešenie tohto podnetu vyžaduje komunikáciu s orgánmi štátnej správy, prosíme o pochopenie a trpezlivosť.



Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát Mestskej časti Bratislava-Vajnory


04. júl 2017

Martin Bak

Na tomto úseku je značiek mnoho, nedávno osadené 30 aj 40, avšak pravda je že nikto to nerešpektuje, niektorí vodiči si tam robia diaľnicu. Krajnica v úseku nadjazd-Raven je zničená a cyklista často musí ísť pol metra-meter od krajnice aby sa vyhol jamám, čo je dosť nebezpečné.
28. máj 2018

Vajnorák z BA

Dobrý deň,
za mesiac bude rok čo žiadame o osadenie nových dopravných značiek. Do dnešného dňa sa neurobilo nič. Viete mi povedať, kedy bude MČ Vajnory konať, aby konečne po tejto ceste chodili autá s rýchlosťou, ktorá nebude nebezpečná pre ľudí, ktorí ráno chodia do práce?
Ďakujem za odpoveď.
S pozdravom
Vajnorák z BA

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.