Viac tieňa na zastávke Zochova

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Netro 28. júna 2017

Prosím o doplnenie stromov alebo iné doplnenie tieňa (napr. natiahnutie plachty na 3-4 stĺpy a vytovrenie plochy ktorá tieni) na nástupišti zastávky Zochova (smer centrum). Ďakujem

06. apríl 2021

Martin Uváček

Podnet za tie roky bez reakcie a bez tieňa na tejto zastávke.
08. máj 2021

Martin Uváček

Podnet neriešený. Treba preposlať magistrátu.
12. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie tvorby mestskej zelene

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania