Priechody pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
jana 01. júla 2017

Pri zastevke (Holičska) MHD konecna autobusov 68 a 94 (ul.Šintavska) je priechod pre chodcov uplne vyblednuty a nasledne aj hned vedlajsi priechod ledva vidno, je to dost frekventovana krizovatka cez kt. chodci prechádzaju smerom k poliklinike a deti do skoly. Nedalo by sa prosim znovu vyznacit, vyfarbit priechod? dakujeme

03. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.

Postúpili sme ho na príslušné útvary Magistrátu hl. mesta, ktoré sa mu budú venovať.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
30. september 2017

jana

dobry den presli dva mesiace a ziadna zmena
03. november 2017

jana

...po 4 mesiacoch ziadna zmena?! a ziadna konkretna odpoved na dany problem.,,
21. november 2017

Pavol

Tiež tam každý deň s obavami prechádzame so synom do škôlky.
22. november 2017

Pavol

Takmer po pol roku, ale dnes vyriešené :)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania