Neuprataná zastávka MHD

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
meno
Daniel Dudinský 29. júna 2017

Ked nie ine, aspon pozametat by sa zisla, zastavka autobusu c. 51, Odborárska ulica.

25. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za dlhú dobu bez našej odozvy. Podnet bol vyriešený.

odbor marketingu a komunikácie Dopravného podniku Bratislava, akciovej spoločnosti

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.